Усім привіт. Сьогодні ми продовжимо розмови про секонд хенд, а саме чому з кожним роком він
користується все більшим попитом в Україні. Згідно з дослідженням 75% українців в теперішній час
одягаються в секонд хендах. Україна з кожним роком б’є рекорди по імпорту таких речей, та займає
третє місце після Пакистану та Індії по торгівлі вживаними речами. Тепер спробуємо розібратись чому.

Рівень бідності виріс

Мабуть, одна із найвагоміших причин це бідність населення. По прогнозам ЮНІСЕФ за 2020 рік рівень бідності в Україні виросте майже до 45%, згідно з оцінками експертів за межею бідності можуть опинитися понад 6 млн громадян. Це своєю чергою заставляє українців почати економити, і напряму це стосується непродовольчих товарів. Тепер трохи цифр, отримуючи заробітну платню 10000 грн виділити третину, щоб вдягнутись на сезон, якось не вписується у бюджет. Тому секонд хенд в таких випадках є доволі економним рішенням. На прикладі нашого магазину вдягнутись на літо (футболка, шорти, легка кофта) Вам обійдеться всього 800 грн.

Автентичність речей

Другим також не мало важливим фактором є унікальність одягу, тобто речі із секонд хенду збираються зі всього світу. Це тисячі брендів, фасонів, кольорів які ви точно не зустрінете в торговому центрі свого міста. Якщо взяти наш інтернет-магазин секонд хенд онлайн то оновлення ми плануємо робити кожного дня, тому радимо частіше заходити на наш сайт, щоб нічого не пропустити, також додавайтесь до нас у соціальних мережах, щоб бути в курсі всіх акційних пропозицій.

Екологічний підхід

Можливо це поки не стосується України, а є європейським трендом. Згідно з дослідженнями текстильна промисловість є другою за нафтовою по кількості шкідливих викидів, які забруднюють нашу планету. Кожної секунди на планеті спалюють тони одягу, які можна було для прикладу повторно переробити, або повторно використати й на цьому добре зекономити. Наприклад, навіщо купувати нові джинси за 2500 грн., коли можна купити брендові джинси секонд хенд за 600 грн., прослужать вони все рівно однаково, але 1900 грн залишиться у вас в кишені. Дякуємо, що залишаєтесь з нами, далі буде.

Коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *