Усім привіт. Сьогодні знову будемо говорити про секонд хенд, а точніше як вивести запах з речей. Як
писали ми раніше зараз секонд хенд як ніколи став популярний в Україні, основні переваги це ціна та
якість. В нашому інтернет-магазині секонд хенд онлайн можна знайти світові бренди за доступними цінами.
В цій статті спробуємо розібратись як позбутись запаху та звідки він взагалі береться.

Чому речі секонд хенд мають неприємний запах?

Згідно з європейським законодавством всі країни експортери секонд-хенду обов’язково повинні проводити санітарну обробку кожної партії товару. Після чого отримується сертифікат без якого партія не пройде митний контроль. В більшості випадків обробка відбувається формальдегідом та паром. Формальдегід може і звучить страшно, але це органічна сполука, безбарвний газ з різким неприємним запахом. Ось його ми й відчуваємо, в малій кількості він є безпечний для людини.

Як вивести неприємний запах з речей секонд хенд?

Як писали неприємний запах спричинює газ формальдегід, який по своїй структурі легко розчиняється у воді. В більшості випадків цей запах легко виводиться звичайним пранням із додаванням кондиціонера. Якщо запах після прання залишився допоможе провітрювання тобто вивісити річ на свіже повітря за ніч все вивітриться. Якщо основні методи не допомогли можна спробувати замочування у воді із додаванням нашатирного спирту в пропорціях на п’ять літрів води 50 мілілітрів спирту. В залежності від матеріалу та розміру, річ в цій воді залишити на ніч, після чого попрати та висушити на свіжому повітрі.

Якщо нашатирного спирту немає, його можна замінити звичайною сіллю та оцтом. Пропорції 20 грамів солі на дві столові ложки оцту. Взуття також можна продезінфікувати перекисом водню, перекис знищить всі бактерії й також неприємний запах. Надіємось, що дані методи Вам допомогли, далі буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *