Брендовий одяг секонд-хенд, що ми пропонуємо Усім привіт. В цій статті спробуємо розказати Вам які бренди ми пропонуємо і чому з нами ви будите одягнені стильно та не дорого. В теперішні часи прислів’я “Зустрічають по одежі…” як ніколи актуальне, хоть і старші люди з нами більше всього не погодяться, але така вже правда. Кожен з нас хоче виглядати стильно, а особливо, це стосується молоді. В епоху інтернету ми завжди стикаємось з модою, будь це в соціальних мережах чи в роликах на youtube і підсвідомо ми формуємо свій образ, який нам подобається.

На даний час у світі існують тисячі брендів одягу, які пропонують різні стилі від класики до епатажних нарядів. В нашому інтернет-магазині секонд-хенд найменування товару переважно йде стиль casual – тобто одяг для усіх на кожен день, можна зустріти такі бренди: ZARA, TOPMAN, Jack&Jones, Diesel, Tommy Hilfiger, NEXT і т.д. У нас кожен знайде свій образ на будь-яку подію життя від елементарного вийти в магазин за покупками, або ж сходити з друзями ввечері погуляти.

Оновлення магазину відбуваються кожен день, тому радимо заходити до нас частіше, щоб не пропустити щось цікаве. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання зв’язані з замірами чи додатковими фото, звертайтесь завжди раді допомогти. Ми зацікавлені, щоб ви стали нашими постійними клієнтами. За якість нашого товару ми відповідаємо, тому і стараємось робити максимально чіткі фото, щоб Ви могли добре роздивитись, яка річ Вам прийде. Також робимо максимальний опис складу тканини та країни походження, на жаль інколи в магазинах зрізають лейби, тому навпроти опису ви можете зустріти прочерк. На момент написання цієї статті ми готуємо для Вас величезне оновлення джинсів це понад 1500 пар. Найменування брендів та моделей Вас приємно здивують! Можна буде знайти багато світових виробників, наприклад: Levis, Wrangler, Lee, Calvin Klein, Scotch-Soda, Nudie... Дякуємо, що залишаєтесь з нами, далі буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *